MINI POMADKI // PRODUKT ZBĘDNY CZY PRZYDATNY ?

MINI POMADKI // PRODUKT ZBĘDNY CZY PRZYDATNY ?

Niestety z powodów technicznych nie mogłam dokończyć tygodniowego wyzwania #loveyourlipsweek na czas. Jednak jak mówią what goes around comes around i zaległe 3 posty ukażą się odpowiednio dzisiaj, jutro i pojutrze. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną a wpisy będą miłym zakończeniem tygodnia.

Dzisiaj chcę poruszyć temat miniatur. Jak to z nimi jest, są nam potrzebne czy zbędna? 

img_2484

img_2485

img_2487

Często marki selektywne dodają do zakupów miniatury. Najczęściej są to produkty do pielęgnacji, albo maskary. Zdarza się jednak czasami, /zauważyłam, że jest to popularne w marce Clinique i Estee Lauder/ że otrzymamy mini pomadkę. Nie ukrywam, że jako pomadkoholiczka cieszą mnie tego typu gratisy i uważam, że są świetnym rozwiązaniem.

Dlaczego lubię mini pomadki? Uważam, że są świetną dla produktów pełnowymiarowych bo:

  1. są poręczne i zmieszczą się w każdej torebce
  2. zajmują mniej miejsca w kosmetyczce czy toaletce
  3. pigmentacja i jakość produktu jest taka sama jak w przypadku produktów pełnowymiarowych
  4. mamy pewność, że je zużyjemy przed upływem terminu ważności
  5. pozwalają przetestować daną formułę i kolor do którego nie jesteśmy przekonane
  6. może to wydać się dziecinna ale miniatury kosmetyków są niesamowicie urocze i słodkie

Czasami marki wypuszczają mini pomadki do sprzedaży. Tak było np. u Marc Jacobs i Tom Ford. Czy opłacało się je kupić? Tak bo kosztowały ponad połowę tego co pełnowymiarowy produkt i wiem już, że np. nie kupię szminki Tom Ford bo nie wyróżnia się niczym specjalnym a kosztuje krocie.

img_2490

img_2493

img_2507

Opisując po krótce wszystkie pomadki najbardziej przypadła mi do gustu Marc Jacobs – jest kremowa, dobrze się utrzymuje i rozprowadza, dodatkowo ma przepiękny przygaszony odcień /możecie o niej przeczytać tutaj/. Na drugim miejscu są pomadki Estee Lauder Pure Color Envy – są mega napigmentowane i intensywne, na ustach są komfortowe, nie podkreślają suchych skórek dodatkowo gama kolorystyczna jest ogromna i każdy znajdzie coś dla siebie. Reszta pomadek jest ok, ale raczej nie skuszę się na wersje pełnowymiarowe. 

img_2512

img_2515

img_2516

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się wszystkie kolory. Napiszcie mi który podoba się Wa najbardziej.

img_2517

Jestem ciekawa jakie wy macie zdanie o mini produktach. Są zbędne czy może pożyteczne? Ja nie ukrywam, że bardzo lubię miniaturki i zawsze zabieram je z sobą na wszystkie wyjazdy. Mam nadzieję, że coraz więcej form będzie produkować swoje kosmetyki w mniejszych pojemnościach i będzie dołączać je do zakupów.

Zajrzyjcie koniecznie do dziewczyn:

Agnieszka – aGwer 
Justyna – Okiem Justyny
Justyna – Hushaaabye
Olga – Apieceofally
Paulina – PaulinaBlog
Klaudyna – Ekstrawagancka
Ala – Ala Ma Kota

 

Mogą Ci się również spodobać