RIMMEL // SUPER GEL KATE darling dahlia & shallow bay

RIMMEL // SUPER GEL KATE darling dahlia & shallow bay

Masz już dość lakierów które nie trzymają się długo na paznokciach? A może nie do końca przekonują Cię hybrydy? Jeśli tak to marka RIMMEL stworzyła produkt wprost dla ciebie! SUPER GEL to nowe lakiery i system dwóch kroków które pozwolą uzyskać efekt profesjonalnego manicure. Jesteś gotowa na #gelpower?

IMG_0039

Masz ochotę na żelowy manicure ale boisz się zniszczonych paznokci? Rimmel przedstawia nowe lakiery SUPER GEL – wyjątkowy system dwóch kroków, który zapewni wibrujący kolor i niezwykły blask. Lakiery mają gęstą konsystencję przez co bardzo dobrze kryją, przy czerwieni wystarczy już jedna warstwa do pokrycia całej płytki! Szybko wysychają i nie zostawiają smug. Dodatkowo nie potrzebujemy lampy UV – w rezultacie otrzymujemy nieskazitelny manicure z efektem 3d i super połyskiem!

Formuła lakierów SUPER GEL zawiera opatentowany Gel Color System, który wykorzystuje naturalne światło dzienne w procesie utwardzania lakieru i nadaje paznokciom niezwykły blask. A to wszystko w domowych, komfortowych warunkach.

Jeśli chodzi o trwałość lakiery powinny utrzymać się do 14 dni – niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić bo noszę hybrydy. Jednak jeżeli będą tak samo trwałe jak klasyczna wersja Kate albo Rita Ora (a na to wszystko wskazuje) to będzie moc! Top Coat przepięknie nabłyszcza i faktycznie daje efekt żelowych paznokci 🙂

Krok po kroku

  1. Nałóż dwie warstwy lakieru, precyzyjny pędzelek ułatwi zadanie i już jednym pociągnięciem pokryjemy całą płytkę. Formuła kolorowych lakierów zawiera bazę więc nie musimy już pod nie nic nakładać. 
  2. Pomaluj paznokcie jedną warstwą TOP COAT – utwardza go światło słoneczne więc nie potrzebujemy lampy UV! Super Gel Top Coat wysycha w tempie ekspresowym więc nie musimy martwić się manicure nam się zniszczy. Dodatkowo pięknie nabłyszcza lakier.
  3. Jeśli chcesz zmienić kolor lakieru po protu zmyj poprzedni zwykłym zmywaczem.

IMG_0044

Gama kolorystyczna zawiera 15 odcieni, od klasycznych nude po czerwienie – 8 kolorów zaprojektowanych jest przez samą Kate Moss! Poznasz je po autografie na buteleczce. 

041 Darling Dahlia to czerwień złamana odrobiną maliny, wygląda przepięknie na paznokciach i pasuje na każdą okazję.

051 Shallow Bay to nadal modna mięta, na lato wybór obowiązkowy!

SUPER GEL COLOR 19,99 zł / 12 ml

SUPER GEL TOP COAT 19,99 zł / 12 ml

ZESTAW SUPER GEL COLOR (nr. 032, 031, 022, 052) + SUPER GEL TOP COAT 31,99 zł

 

IMG_0052

IMG_0054

IMG_0061

I jak czujecie się skuszone? Prawda, że oba kolory prezentują się przepięknie?

Mogą Ci się również spodobać