GLOV // rewolucja w demakijażu

GLOV // rewolucja w demakijażu
GLOV – rewolucja w demakijażu nie tylko na Dzień Kobiet! Zapraszam do zapoznania się z produktem młodej polskiej firmy która zrobiła rewolucję na rynku kosmetycznym.

Innowacyjny i praktyczny pomysł na prezent? GLOV Hydro Demaquillage, produkty do oczyszczania twarzy, które usuną nawet najmocniejszy makijaż i inne zabrudzenia wyłącznie za pomocą wody. Stworzony przez młodą, polską firmę GLOV już zrobił rewolucję na rynku kosmetycznym. Czas by znalazł się w kosmetyczce bliskiej Ci osoby.
 
GLOV powstał z połączenia materiałów, które wchłaniają wodę i tłuszcz. Jego jedno włókno jest  do 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa, a w przekroju ma kształt rozgwiazdy, dzięki czemu szybko i skutecznie pochłania makijaż oraz inne zabrudzenia nie podrażniając skóry.
Produkt nie narusza przy tym naturalnej bariery hydrolipidowej i jest alternatywą dla osób, których skóra reaguje alergicznie na różne kosmetyki. Badania laboratoryjne potwierdzają również, że GLOV nie wywołuje podrażnień nawet przy skórze atopowej.
W zależności od ilości nakładanego makijażu możemy użyć: GLOV Comfort, GLOV on-the-go i GLOV Quick Treat. Pierwszy wariant zaopatrzony jest w system czterech rogów dla zmycia nawet mocnego,  profesjonalnego make-upu. Drugi, mający postać niewielkiej rękawiczki, został stworzony głównie jako produkt do torebki czy bagażu podręcznego. Natomiast trzeci, GLOV Quick Treat, nakładany na palec pozwala na szybkie poprawienie makijażu w ciągu dnia.
GLOV on-the-go, GLOV Comfort i GLOV Quick Treat można kupić za pośrednictwem strony internetowej www.glov.me odpowiednio w cenie: 39 zł, 49 zł i 14 zł, z darmową dostawą. Dostępne są także w sieci Sephora.
Zaprojektowany, aby usunąć nawet najmocniejszy makijaż!
GLOV comfort to produkt, który po prostu ułatwi Ci życie – dzięki idei “4 corner system” pomoże pozbyć się wszelkich śladów nawet mocnego makijażu. Zaprojektowany, aby sprostać rosnącym potrzebom współczesnych kobiet, GLOV comfort zapewnia świetną pielęgnację okolicy oczu, przynosząc uczucie odświeżenia. GLOV comfort to kwintesencja najnowszych odkryć i korzyści płynących z najprostszych rozwiązań. 

Potrzebujesz tylko wody. I Twojego GLOV comfort.
 
Cena: 49,90 zł

 

Usuwa makijaż gdziekolwiek tego potrzebujesz!
 

 

GLOV on-the-go to produkt, który po prostu ułatwi Ci życie – za każdym razem, gdy potrzebujesz wspaniale wyglądać lub po prostu oczyścić twarz. Zaprojektowany, aby sprostać potrzebom współczesnych kobiet, GLOV on-the-go świetnie nadaje się do podróży lub jako tajny sprzymierzeniec podczas codziennych zabiegów. Zabierz ze sobą GLOV on-the-go gdziekolwiek zmierzasz i poczuj na własnej skórze, jak działają najnowsze rozwiązania.

 

Potrzebujesz tylko wody. I Twojego GLOV on-the-go.
 
Cena: 39,90 zł
 
Wszystkie informacje pochodzą z informacji prasowych lub ze strony producenta www.glov.me.

Mogą Ci się również spodobać