MELKIOR PROFESSIONAL // LIGHT TOUCH highlighter

MELKIOR PROFESSIONAL // LIGHT TOUCH highlighter
MELKIOR PROFESSIONAL to maka która nie jest jeszcze aż tak dobrze rozpoznawalna w Polsce. Koniecznie musi się to zmienić bo jej kosmetyki są rewelacyjne. Dzisiaj chcę Wam pokazać przepiękny rozświetlacz który w subtelny sposób podkreśli nasze kości policzkowe.

 

Light Touch to niezwykle urokliwa mozaika. Składa się z pozoru dziwnych kolorów takich jak róż, żółć, błękit, pomarańcz które po zmieszaniu dają piękną subtelną taflę rozświetlenia. Błysk jest niesamowicie delikatny i idealnie wpisuje się w każdy makijaż. Nie można z nim przesadzić i nawet nałożony warstwami wygląda nienachalnie. Jest to produkt wypiekany, dosyć twardy i zbity jednak idealnie nabiera się na pędzel. Ma pudrowa, jedwabistą konsystencje która idealnie rozprowadza się na twarzy.
Mozaikę możecie dostać jak na razie tylko na stronie producenta, jednak mam na dzieję, że za jakiś czas się to zmieni i będziemy mogli kupić ich kosmetyki stacjonarnie.
MELKIOR PROFESSIONAL dokładnie TUTAJ, obecnie jest w promocyjnej cenie i kosztuje 52,80 zł

 

 

 

 

Jak widzicie kolory pięknie się ze sobą mieszają a docelowy odcień to piękny beż z domieszką różu.
Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się na buzi. Tak jak mówiłam jest niesamowicie subtelny ale mimo to pięknie odbija światło i rozświetla kości policzkowe. Nie ma mowy o żadnych brzydkich i nieestetycznych drobinkach – tylko tafla rozświetlenia.
Jestem ciekawa czy używacie rozświetlaczy na co dzień. W moim makijażu odgrywają kluczową rolę i muszę przyznać, że się z nimi nie rozstaję. Light Touch od Melkior urzekł mnie swoją subtelnością i tym jak pięknie wtapia się w skórę.

 

Mogą Ci się również spodobać