MELKIOR PROFESSIONAL lipstick // SILENT SPACE & COQUETTE

MELKIOR PROFESSIONAL lipstick // SILENT SPACE & COQUETTE
Powili zaczynam realizować postanowienie noworoczne, czyli starać pisać się regularnie oraz zamieszczać więcej recenzji produktów do ust, które nota bene uwielbiam! Dzisiaj kilka słów o szminkach MELKIOR Professional SILENT SPACE & COQUETTE.

 

 

Z pomadkami Melkior miałam styczność po raz pierwszy więc nie wiedziałam czego tak naprawdę mogę się spodziewać. Nie ma o nich za dużo recenzji w internecie, nie ma też prezentacji kolorów więc wybierałam je trochę w ciemno. Na szczęście trafiłam z odcieniami w dziesiątkę.
Opakowanie jest klasyczne, plastikowe. Wieczko dobrze się domyka i nie musimy się martwić, że np. otworzy się w torebce.
Obecnie jej cena wynosi 35 zł. Dostępne są w sklepie internetowym MELKIOR PROFESSIONAL >> TUTAJ
Obie pomadki pochodzą z serii matowej, jednak ich konsystencja nie jest tępa i nieprzyjemna. Mogę wręcz powiedzieć, że są niesamowicie kremowe i aksamitne, dobrze rozprowadzają się na ustach. Nie wysuszają ich i nie podkreślają suchych skórek.
Trwałość jest bardzo dobra, pomadka mimo iż nie barwi ust spokojnie utrzyma się kilka godzin (przetrwa picie i „umiejętne jedzenie”). Nie rozpływa się poza kontur ust, nie rozmazuje, schodzi bardzo równomiernie i powoli.

 

SILENT SPACE to idealny zgaszony róż do noszenia na codzień. Pięknie podkreśla urodę i pasuje do każdego makijażu. Sprawdzi się zarówno u osób z jasną jak i ciemniejszą karnacją.

 

COQUETTE to mocny i wyrazisty róż, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Uważam, że niesamowicie mi pasuje i podkreśla zarówno moją tęczówkę jak i karnacje.

 

Pomadki mają niesamowitą pigmentację, wystarczy jedno pociągnięcie aby uzyskać pełne krycie bez prześwitów.
Po lewej SILENT SPACE po prawej COQUETTE.

 

 

 

 

Napiszcie mi koniecznie który kolor bardziej się Wam spodobał i czy tak jak ja jesteście zauroczone Coquette. Chętnie dowiem się, czy jesteście zainteresowane częstszym pojawianiem się produktów do ust na blogu bo mam w panach publikację kilku takich postów miesięcznie i stworzenie oddzielnej zakładki. Czekam na Wasze opinie!

Mogą Ci się również spodobać