SENSIQUE // creative eyeshadows

SENSIQUE // creative eyeshadows
Ostatnio w drogeriach Natura pojawiło się sporo nowości. Cały czas czaję się na nowe matowe pomadki ale niestety wszędzie są wysprzedane 🙁 Dzisiaj natomiast zapraszam na prezentację 12 nowych potrójnych cieni SENSIQUE CREATIVE eyeshadow.

W całej gamie mamy zarówno cienie satynowe jak i matowe. Pigmentacja i trwałość zależy od konkretnego koloru – generalnie jednak jest dobra. Cienie nie osypują się podczas aplikacji, ładnie się ze sobą łączą. Kolorystyka jest przemyślana i bardzo dobrze dobrana. Przeważają brązy i odcienie neutralne jednak znajdziemy również trio róży, niebieskości i szarości. 

Potrójne cienie do powiek 

Kremowe, nieperfumowane cienie do powiek o delikatnej jedwabistej strukturze. Łatwe w aplikacji.  

Dostępne 12 kompozycji kolorystycznych. 

 Cienie znajdziecie w drogerii Natura, cena 8,99 zł a pojemność to 4,5 g.

Wszystkie kolory nakładałam na rękę bez bazy. Baza potęguje i mocniej wydobywa kolor.

Pierwsze 4 mini paletki utrzymane są w tonacji brązowej. Znajdziemy w nich zarówno ciepłe jak i chłodne tony. Idealnie spiszą się w makijażu dziennym.

Kolejna czwórka to mieszanka brązów, zieleni i różu.

Ostatnia czwórka to róże, błękity i szarości. Pigmentacja ich jest chyba najlepsza ze wszystkich (jednak przy bazie różnice pigmentacyjne zanikają)

Uważam, że są to naprawdę fajne cienie w niskiej cenie. Jeżeli jesteście początkujące i nie wiecie jeszcze do końca jakie kolory do Was pasują, albo po prostu chcecie mieć większa ilość cieni to jak najbardziej polecam. Dodatkowo takie mini paletki idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju wyjazdach. Zajmują mało miejsca a posiadają wszystko do zrobienia pełnego makijażu oka.
Jestem ciekawa które zestawienie kolorystyczne spodobało się Wam najbardziej 🙂

Mogą Ci się również spodobać