CATRICE // longlasting BROWdefiner

CATRICE // longlasting BROWdefiner
Nie wiem jak dla Was ale dla mnie brwi to podstawa makijażu. Mam to szczęście, że natura obdarzyła mnie naturalnie gęstymi i grubymi brwiami i tak naprawdę nie muszę się przy nich aż tak bardzo napracować. Do tej pory podkreślałam je głównie cieniem albo pomadą, jednak od tygodnia zakochałam się w pisaku LONGLASTING BROWdefiner od CATRICE i muszę przyznać, że efekt jest WOW, zresztą same zobaczycie.

Innowacyjny trwały flamaster do brwi z unikalną płynną formułą zapewnia naturalny kolor i podkreślenie brwi. Możesz widocznie pogrubić brwi i wyrównać wszelkie niedoskonałości dzięki niezwykle cienkiemu aplikatorowi. Unikalna formuła zapewnia trwałość bez smug.

Cena: ok. 15 zł

 

Pisak Catrice jest obecnie moim numerem jeden jeśli chodzi o podkreślanie brwi. Sięgam po niego codziennie a cały proces wypełniania zajmuje mi dosłownie minutę. Brwi wyglądają naturalnie, nie ścierają się, nie rozmazują podczas dnia. Kolor utrzymuje się cały dzień a podczas demakijażu trzeba go trochę mocniej potrzeć jeżeli chcemy aby wszystko nam się dobrze domyło (polecam zmywać go olejkiem – schodzi najszybciej i jest najdelikatniejszy dla naszej skóry). Z tak pomalowanymi brwiami możemy bez obaw ćwiczyć czy chodzić po deszczu bo nie ma mowy o tym, że produkt spłynie albo zaniknie.
Końcówka jest ostra i precyzyjna, idealnie maluje się nią kreski imitujące włoski oraz wypełnia całe brwi. Dzięki temu, że nie jest to gąbka, produkt nie wysycha tak szybko i na pewno starczy nam na długo.

 

 

 

Kolor 020 flASHy brows jest najjaśniejszy z całej gamy (dostępne są 3 odcienie). Na początku myślałam, że będzie dla mnie zdecydowanie za jasny (zmyliły mnie swatche na ręce – na skórze wygląda o wiele jaśniej niż zmieszany z brwiami) i że nie będzie widoczny na brwiach. Na szczęście okazał się być dopasowany idealnie.

 

 

Po lewej brew bez niczego, po prawej podkreślona pisakiem Catrice

 

 

Efekt w pełnym makijażu

 

Uwielbiam, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam za trwałość, łatwość aplikacji no i niską cenę. Jeśli chcecie aby wasze brwi wyglądały naturalnie i schludnie a przy tym nie macie rano za dużo czasu to jak najbardziej polecam!

Mogą Ci się również spodobać