– 30% w SEPHORA & DOUGLAS

– 30% w SEPHORA & DOUGLAS

Dzisiaj przychodzę z szybkim poświątecznym postem informacyjnym. Jak już Wiecie albo i nie w perfumeriach Sephora oraz Douglas obecnie panują promocję. W Douglasie online (kod: MAKEUP30) – 30% na wszystkie cienie do powiek, pomadki i lakiery do paznokci oraz – 20% (kod: ZESTAWY20) na wszystkie zestawy kosmetyków. W Sephorze online (kod: MAKG15) natomiast  dostaniemy – 30% na całą kolorówkę.
Jest to idealna pora na zakup dawno wymarzonych kosmetyków, ponieważ taki rabat zdarza się tylko raz w roku. W szczególności gdy promocje obejmują takie marki jak MAC czy Bobbi Brown które są zazwyczaj wyłączane z obniżek.
Ja już skorzystałam ze zniżki i zamówiłam kilka perełek na które z niecierpliwością czekam.
W Sephorze zamówiłam tylko kosmetyki Too Faced. Podkład Born This Way jak i Melted chodziły za mną już jakiś czas, czekoladowa paleta natomiast powędruje do mamy.
W Douglasie kliknęłam 4 pomadki MAC (2 dla mnie i 2 dla mamy) oraz cudowną paletę Tom Ford.
Koniecznie napiszcie czy coś upolowałyście! Ja specjalnie zrobiłam sobie bana na zakupy (od listopada), żeby teraz trochę zaszaleć. I powiem Wam, że zakupy z 30% rabatem cieszą jednak najbardziej. 
P.S. w tym tygodniu pojawi się również rozdanie, miało być przed świętami ale zgubiłam ładowarkę do aparatu i nie miałam jak zrobić zdjęć.

Mogą Ci się również spodobać