REALASH // podsumowanie kuracji

REALASH // podsumowanie kuracji
Dzisiaj przyszedł czas na podsumowanie efektów kuracji odżywką do rzęs REALASH. Jestem zachwycona obecnym stanem moich rzęs i mam nadzieję, że taki efekt utrzyma się jeszcze jakiś czas. 

Jeśli chcecie zobaczyć efekty po 2 miesiącach, zapoznać się ze składem oraz przeczytać więcej to odsyłam do tego posta. (więcej opinii o odzywce możecie przeczytać na portalu znamlek >> tutaj) Obecnie zużyłam do końca całą buteleczkę Realash. Starczyła mi ona na 6 miesięcy, więc uważam, że wydajność jest na duży plus. Pod koniec kuracji nie stosowałam jej codziennie a ok. 2-3 razy w tygodniu tylko dlatego, że nie chciałam aby rzęsy jeszcze bardziej urosły.
Muszę przyznać, że odżywka przez cały okres spisywała się bardzo dobrze. Nie podrażniła mi oczu, nie spowodowała łzawienia czy swędzenia powieki. 
Rzęsy na chwilę obecną są niesamowicie długie i podkręcona. Znacznie się wzmocniły, i w ogóle nie wypadają. Dodatkowo zagęściły się i delikatnie ściemniały. 
Poniżej możecie zobaczyć jak ogromną metamorfozę przeszły rzęsy. Wyglądają teraz jak sztuczne! Czasami śmieję się, że za niedługo złączą się z moimi brwiami 🙂

Uwielbiam wyraziste rzęsy, obok mocno podkreślonych ust stanowią główny punkt mojego makijażu i cieszę się, że REALASH sprawił, że stały się jeszcze ładniejsze.

Serdecznie polecam wszystkim tą odżywkę bo faktycznie działa a dodatkowo jest odpowiednia dla wrażliwych oczu. Ja na pewno zakupię nowe opakowanie i będę ją stosować nadal kilka razy w tygodniu. 

Strona producenta >> klik

Jestem ciekawa czy znacie REALASH? Koniecznie dajcie znać:)

Mogą Ci się również spodobać