GUERLAIN colour lacquer // 368 BABY ROSE

GUERLAIN colour lacquer // 368 BABY ROSE
Ostatnio zrobiłam porządek w lakierach do paznokci. Z racji tego iż na co dzień mam paznokcie żelowe, maluję je tylko wtedy gdy nie mam czasu ich uzupełnić a odrost mnie denerwuje. Dzisiaj chcę pokazać Wam jeden z moich ulubionych kolorów w którym jestem po uszy zakochana. Mogła bym go nosić zawsze i wszędzie bo pasuje do wszystkiego 🙂

Mowa tu o pięknym mleczno różowym BABY ROSE od GUERLAIN. Nie bez przyczyny pani w Sephorze powiedziała mi kiedyś, że jest to najlepiej sprzedający się kolor marki na świecie. 
Do marki Guerliain podchodzę trochę sceptycznie, ich kosmetyki jak i limitowane kolekcje zazwyczaj mnie nie zachwycają. Jednak po tym wspaniałym kolorze  nie ukrywam mam ochotę poznać ją bliżej.

Krycie jak na tak jasny kolor jest zachwycające. Już dwie warstwy przykryły mi idealnie odrost i jasny kolor hybrydy. Aplikacja jest przyjemna, lakier nie smuży, i nie robi plam (czasami jasne kolory są niesamowicie upierdliwe). Szybko wysycha. 
Jak dla mnie jest to ideał. Miałam jasne kolory z Essie, Golden Rose i innych firm jednak zawsze aplikacja jak i schnięcie było okropne. Czasami aby pokryć równo  płytkę potrzebowałam nawet 4 warstw! W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Uwielbiam, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam:)

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się na paznokciach

Jestem ciekawa czy lubicie takie kolory na swoich paznokciach. Chętnie przeczytam czy znacie może jakiś tańszy zamiennik który kolorystycznie wygląda podobnie (no i którego aplikacja jest przyjemna)

Mogą Ci się również spodobać