TANIE ROZWIĄZANIE // MANHATTAN Liquid Lip Tint in 54L So Paris!

TANIE ROZWIĄZANIE // MANHATTAN Liquid Lip Tint in 54L So Paris!
Gdy czytacie ten post to ja najprawdopodobniej jestem już w drodze do Łeby 🙂 Przygotowałam dla Was kilka postów na okres mojego urlopu i mam nadzieję, że choć trochę umilą Wam czas. Dzisiaj chcę pokazać rewelacyjny produkt za dosłownie grosze i tym samym rozpocząć nowy cykl postów pt.: TANIE ROZWIĄZANIE w którym będę opisywać dobre kosmetyki, które kosztują niewiele. Mam nadzieję, że taka seria przypadnie Wam do gustu. A więc do dzieła!

Kolorówkę MANHATTAN dobrze znam. Malowałam się tymi kosmetykami w gimnazjum i przyjemnie je wspominam. Manhattan cechuje się tym, że ich produkty są tanie a w internecie możemy je znaleźć nawet za kilka zł. Jakiś czas temu były bardzo popularne matowe pomadki w płynie (nadal są dostępne online za ok. 4 zł) jak i lakiery cieszą się dużą popularnością. 
MANHATTAN Liquid Lip Tint to barwnik do ust (nie jest to typowy błyszczyk). Jego konsystencja jest płynna i lekka, dobrze się rozprowadza i nakłada. Tinty charakteryzują się niesamowitą trwałością, wgryzają się w usta i raz nałożone utrzymują się na nich bez poprawek pół dnia (dzisiaj miałam go na sobie od 8 do 16 w stanie niemalże niezmienionym. Nie są klejące ani ciężkie, zupełnie nie czuć ich na ustach, nie rozmazują się. Dlatego też mamy pewność, że produkt nagle nie wyleje się poza kontury warg albo rozmaże przy przypadkowym dotknięciu. Trzeba tylko pamiętać o tym, by mieć dobrze wypielęgnowane usta, bo tint lubi podkreślać suche skórki. Nie wysusza ust i schodzi z nich bardzo równomiernie.
Dużą zaletą produktu jest też niesamowicie niska cena, dostępny jest w drogerii internetowej ezebra.pl za 3,79 zł!

MANHATTAN Liquid Lip Tint KUPISZ TUTAJ

Kolor 54L So Paris! to intensywna i mocna fuksja, na pewno nie każdemu się spodoba. Ja osobiście jestem w niej zakochana i często gości na ustach.

Podsumowując gorąco go polecam. Na plus jest cena, trwałość i kolor. Dodatkowo na ezebra.pl znajdziecie masę innych kosmetyków w niskich cenach (pielęgnacja, kolorówka i akcesoria). Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam robić zakupy w sklepach internetowych, kosmetyki zawsze przychodzą dobrze zabezpieczone a ja mam pewność, że nikt nieproszony ich nie otwierał i nie macał (tak jak się to zdarza w zwykłej drogerii) dodatkowo mogę na spokojnie wybrać rzeczy które są w niskich cenach.
Jestem ciekawa co sądzicie o tym kolorze i czy lubicie tinty do ust?:)

Mogą Ci się również spodobać