BOBBI BROWN Telluride Collection // SHIMMER BRICK in SUNSET PINK

BOBBI BROWN Telluride Collection // SHIMMER BRICK in SUNSET PINK
Najnowsza limitowana kolekcja Bobbi Brown nie przyprawiła mnie o szybsze bicie serca. Kolory owszem były ładne jednak zauważyłam, że co roku na lato BB wypuszcza bardzo podobne odcienie. Stwierdziłam więc, że po co mi kolejna paleta cieni w odcieniach nude albo beżowa pomadka. Już myślałam, że wyjdę z pustymi rękoma jednak pani ze stoiska BB namówiła mnie, że zrobi mi makijaż właśnie tą kolekcją. Gdy nałożyła mi na policzki Shimmer Brick w odcieniu Sunset Pink przepadłam i musiałam go przygarnąć 🙂

Shimmer Brick to specyficzny produkt, może być stosowany zarówno jako róż, rozświetlacz a nawet jako cienie do powiek. W zależności od tego jakie paseczki zmieszamy ze sobą uzyskamy za każdym razem inny efekt. Ja zazwyczaj mieszam wszystkie kolory razem i aplikuję na policzki samodzielnie albo jako dopełnienie różu. Posiadam już odcień Pink Quartz i jestem z niego bardzo zadowolona więc Sunset Pink spisuje się równie dobrze.

Sunset Pink to mieszanka beżu, różu i brązu w ciepłej tonacji. Przepięknie ociepla karnacje i nadaje skórze efekt „sun glow”. Nie zawiera drobinek, pozostawia na policzkach taflę. Jeśli chodzi o utrzymywanie się to spokojnie przetrwa cały dzień. Nie ściera się, nie migruje. Efekt jest subtelny i naturalny – czyli taki jaki lubię najbardziej.
Dodatkowo opakowania Bobbi Brown trafiają w mój gust w 100%, uwielbiam klasykę i prostotę. Duże lusterko ułatwia makijaż 🙂

Poniżej swatche wszystkich paseczków a na końcu zmieszane razem i roztarte

Dla porównania po lewej stronie odcień Sunset Pink a po prawej Pink Quartz (nota bene jest to najpopularniejszy odcień BB, polecany każdemu bo idealnie stapia się z każdą karnacją). Jak możecie zauważyć Sunset Pink jest cieplejszy.

Na koniec efekt na twarzy. Sunset Pink nałożony samodzielnie na policzki. Mnie ten efekt bardzo się podoba ponieważ skóra jest rozświetlona i jednocześnie delikatnie przybrązowiona. Na ustach mam tint z Manhattan o którym pisałam tu.

Jestem ciekawa czy znacie Shimmer Brick oraz czy ten odcień spodobał się Wam równie mocno jak mnie. 

Mogą Ci się również spodobać