ISADORA // eye color bar NUDE ESSENTIALS

ISADORA // eye color bar NUDE ESSENTIALS
Jeśli chodzi o cienie do powiek to zawsze wybieram neutralne kolory. To w beżach i brązach czuję się najlepiej i wydaje mi się, że to one właśnie pasują do niebieskiej tęczówki. Z marką IsaDora nie miałam do tej pory styczności, jednak podczas ostatnich zakupów w Douglasie postawiłam wykorzystać kupon i skusić się na kilka kosmetyków. Dzisiaj chcę Wam pokazać wielozadaniową paletę którą zmalujemy makijaż zarówno dzienny jak i wieczorowy.

Paletka jest mała i poręczna, opakowanie wydaje się być solidne (nie upadło mi jeszcze ale po pierwszych testach mogę stwierdzić, że na pewno wieczko samo z siebie nie odpadnie). Kasetka mieści w sobie 6 cieni, jeden matowy (jest to jasny beż idealny do rozcierania) i pięć satynowych. W żadnym cieniu nie znajdziemy brokatu czy drobinek. Konsystencja jest zbita i kremowa, bardzo dobrze się z nią pracuje. Cienie nie pylą się ani nie sypią, dlatego też nie musimy się obawiać, że ciemny brąz osiądzie nam pod oczami. Kolory bardzo dobrze mieszają się ze sobą, podczas blendowania nie tracą pigmentacji (która tak na marginesie jest niesamowita!)

Kolorystyka jest dla mnie idealna! Mogę tą paletką wykonać zarówno lekki makijaż dzienny jak i mocniejszy wieczorowy. Cienie utrzymują się cały dzień, nie osypują się anie nie zanikają. Moimi ulubionymi są trzeci i czwarty i obecnie męczę je codziennie. Dodaje do tego ciemniejszy brąz w załamanie i makijaż gotowy:) Zajmuje mi to dosłownie 5 min a oko od razu wygląda lepiej. Cienie tak bardzo mi się spodobały, że zastanawiam się nad zakupem drugiej wersji kolorystycznej która jest utrzymana w tonacji fioletowej. 
Koszt palety wynosi 79 zł i możecie ją dostać w douglasie. 

Pierwszy cień to matowy beż, drugi to bez z domieszką różu, trzeci to złoto złamane różem, czwarty to odcień taupe ze złotem, dwa ostatnie to warianty brązu

Niestety na chwilę obecną nie jestem Wam w stanie pokazać makijażu tą paletką, ponieważ nie umiem jeszcze uchwycić kolorów cieni na powiecie. Nie ważne czy robię zdjęcia w świetle dziennym czy posiłkuje się lampą, cienie na zdjęciu są wymyte i nie jestem ich w stanie podrasować, żadnym programem 🙁
Jak wam się podoba ta paletka? znacie kosmetyki IsaDora?

Mogą Ci się również spodobać