RIMMEL Colour Rush // Give Me A Cuddle, I Want Candy & The Redder The Better

RIMMEL Colour Rush // Give Me A Cuddle, I Want Candy & The Redder The Better
Pomadki w kredce to obecnie must have każdej firmy kosmetycznej. Sama bardzo lubię taką formę szminki, ponieważ jest niesamowicie wygodna w użyciu. Dzisiaj chciała bym Wam przedstawić produkt marki Rimmel który w moim odczuciu jest najlepszy w swojej kategorii.

W swoich zbiorach posiadam naprawdę dużo pomadek, i wierzcie mi nie wszystkie są dobre. Jeśli mam być szczera za klasycznymi szminkami Rimmela nie przepadam, ponieważ dziwnie podkreślają załamania moich warg i ogólnie nie prezentują się za dobrze. Dlatego też jak możecie się domyślać do tych trzech gagatków podchodziłam bardzo ostrożnie. Na całe szczęście produkty okazały się być rewelacyjne! Balsamy mają kremową i aksamitną konsystencję dzięki której płynnie suną po wargach. Kolor nakłada się równomiernie  bez żadnych problemów. Jest mocny i nasycony (szczególnie widać to w przypadku czerwieni). Dają efekt mokrych i nawilżonych ust, nie przesuszają i nie podkreślają suchych skórek. Jeśli chodzi o trwałość to jest ona bardzo dobra, po zejściu wierzchniej warstwy usta są nadal delikatnie zabarwione. Przyjemny zapach i łatwa aplikacja dodatkowo zachęca do użytkowania:)

Numer 100 Give Me A Cuddle jest połączeniem różu z brzoskwinią, najmniej odznacza się na ustach i jest bardzo delikatny. 130 czyli I Want Candy to przepiękny cukierkowy róż z domieszką fuksji – osobiście mój faworyt z całej trójki. 500 The Redder The Better to soczysta czerwień która pięknie oprycznie wybiela zęby.

100 Give Me A Cuddle


130 I Want Candy


500 The Redder The Better


Znacie te produkty? Który kolor podoba się Wam najbardziej?

Mogą Ci się również spodobać