SEMILAC na dziś // 102 PASTEL PEACH

SEMILAC na dziś // 102 PASTEL PEACH
Uwielbiam tego kto wymyślił hybrydy. Dzięki niemu mogę cieszyć się ładnymi paznokciami (bez konieczności ciągłego malowania) nawet 3 tygodnie! Dzisiaj chciała bym zacząć cykl postów w których raz na miesiąc będę Wam pokazywać nowy kolor paznokci. Wiadomo nie zawsze kolor na opakowaniu jest taki sam jak ten w środku, a posty tego typu mam nadzieję pozwolą Wam się zdecydować na konkretny odcień. Na pierwszy rzut pójdzie Semilac 102 Pastel Peach.

Obecnie na paznokciach gości kolor 102 Pastel Peach. Aplikacja była bardzo łatwa i przyjemna. Pędzelek dobrze rozprowadza lakier, szybko wysycha pod lampą i nie robi smug. 
Odcień na naklejce niestety nijak ma się do zawartości. Niech Was nie zmyli ten piękny pastelowa, wybielona brzoskwinia. W rzeczywistości kolor jest nasycony i mocny. Bardzo wiosenny i pozytywny.  Taka brzoskwinia wpadająca delikatnie w róż. Pięknie prezentuje się na paznokciach zarówno krótkich jak i długich. 
Noszę go już tydzień i jak na razie zachowuje się bez zarzutu. Wygląda dokładnie tak samo jak zaraz po nałożeniu. Pięknie się błyszczy.

Osobiście bardzo podoba mi się ten kolor i na pewno będzie częstym bywalcem na moich paznokciach:)

Znacie markę Semilac? Jeśli tak to jakie kolory polecacie?

Mogą Ci się również spodobać