BOBBI BROWN // Illuminating Nudes Almost Pink

BOBBI BROWN // Illuminating Nudes Almost Pink
Bobbi Brown to marka na widok której szybciej bije mi serce. Szczególnie gdy wypuszczane są limitowane kolekcje. Dzisiaj chciała bym Wam pokazać błyszczyk z najnowszej serii Illuminating Nudes którą możecie znaleźć obecnie na stoiskach w Duglasie. 

Illuminating Nudes to kolekcja inspirowana naturalnym i delikatnym makijażem podkreślającym naturalne piękno. Kolory produktów są neutralne i mają za zadanie rozświetlić i upiększyć makijaż. W jej skład wchodzi krem rozświetlający, trzy błyszczyki, paletkę czterech cieni, dwa nowe odcienie kremów CC, trzy róże, żel do brwi i maskara. 
Ja kupiłam błyszczyk oraz róż do policzków który również na pewno niebawem ukaże się na blogu. Miałam jeszcze ochotę na krem ale na razie nie jest mi potrzebny. 
Błyszczyk Almost Pink to półtransparentny mleczny róż. Nie miałam jeszcze takiego koloru w moich zbiorach a nie zawsze mocne usta pasują do każdego makijażu/sytuacji. Odcień jest niesamowicie delikatny i subtelny, ślicznie podkreśla usta i wydobywa z nich naturalne piękno. Konsystencja jest lekka, wargi nie kleją się do siebie. Utrzymuje się ok 2 godzin. Dodatkowo przyjemnie pachnie.

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się na ustach i wkomponowany w cały makijaż.

Ja jestem z niego bardzo zadowolona, to jest mój 4 błyszczyk Z Bobbi Brown i na pewno kolekcja będzie się powiększać o nowe odcienie. Błyszczyki BB bardzo lubię za to jak pięknie podkreślają usta i  je wygładzają.
A jak Wam podoba się ten kolor?

Mogą Ci się również spodobać