INGLOT HD Illuminating Loose Powder

INGLOT HD Illuminating Loose Powder
Witajcie w nowym roku! Mam nadzieję, że święta i sylwester minęły Wam spokojnie i radośnie oraz że tak jak ja macie pozytywne nastawienie na rok 2015:) Dzisiaj chciała bym napisać kilka słów o pudrze rozświetlającym marki Inglot który w ostatnim czasie jest moim numerem jeden jeśli chodzi o utrwalanie korektora pod oczami.

Puder sypki HD niezastąpiony element codziennego makijażu. Doskonale sprawdza się również podczas sesji fotograficznych i filmowych w najwyższej technologii cyfrowej. Dostępny w pięciu odcieniach zapewnia nieskazitelny wygląd w każdej sytuacji. Subtelne kolory ożywiają i zapewniają długotrwały efekt idealnie gładkiej skóry. Lekka, satynowa formuła wzbogacona pyłkiem diamentowym rozświetla i maskuje niedoskonałości. 
Dostępność salony Inglot, online
Cena 40 zł / 4,5 g
Do marki Inglot byłam nastawiona bardzo sceptycznie, miałam kilka produktów wcześniej ale jakoś żaden mnie nie porwał. Ostatnio jednak  firma wypuściła kilka bardzo fajnych nowości które nie odbiegają od kosmetyków wysoko-półkowych. Wydaje mi się również, że cienie uległy polepszeniu bo gdy ostatnio kompletowałam paletę to ich konsystencja znacznie bardziej mi się spodobała. Cieszę się, że nasza Polska firma tak prężnie działa i się rozrasta, brakuje mi jednak kart lojalnościowych czy jakiejkolwiek formy nagradzania klienta za stałe zakupy, ale miejmy nadzieję, że i to się kiedyś zmieni.
Nie przepadam za całkowitym matem na twarzy i zazwyczaj wybieram produkty rozświetlające. Mam cerę mieszaną więc odrobina błysku mi nie przeszkadza. Puder rozświetlający HD sprawdza się idealnie jako produkt gruntujący korektor pod oczami ale jak najbardziej można też używać go na całą twarz. Mnie osobiście nałożony na całą twarz się nie podoba bo na mojej skórze dziwnie odbija światło (głównie na czole wydaje mi się jakby odbijał się na niebiesko). Pod oczami natomiast sprawdza się rewelacyjnie! Pięknie utrwala korektor, nie zbiera się w załamaniach, subtelnie rozświetla i rozjaśnia skórę. Utrzymuje się cały dzień a oko wygląda świeżo.
Mój odcień to jasny żółty z białym/srebrnym rozświetlającym pyłkiem. produkt jest bardzo dobrze zmielony, dobrze i równomiernie się nakłada.
Opakowanie jest klasyczne dla Inglota, ładne i solidne. Mimo małej pojemności produkt jest bardzo wydajny a używany jedynie to utrwalania korektora pod oczami to już w ogóle starczy na lata.

Znacie ten puder? Ja na pewno pozostanę mu wierna i będzie stałym punktem mojej kosmetyczki. Kusi mnie jeszcze kolor wpadający w róż bo może będzie ładniej wyglądał na całej twarzy. 

Mogą Ci się również spodobać