3 x NIE

3 x NIE
Nigdy jeszcze na blogu nie pojawił się post z tak zwanymi bublami kosmetycznymi. Większość produktów które nie u mnie się nie sprawdzają oddaję albo po prostu wyrzucam. Postanowiłam jednak, że raz na jakiś czas jeśli zbierze się grupka beznadziejnych kosmetyków (oby takich najmniej) to pojawi się oddzielny post na blogu. A co trzeba przecież, że się wzajemnie ostrzegać 🙂 Dzisiaj przedstawię Wam trzech nieszczęśliwców z którymi nie wiem sama co mam zrobić.

TOMMY HILFIGER GIRL SUMMER 2012 – to kwiatowo-owocowe perfumy. Zapach jest lekki, świeży i dziewczęcy. Idealny na lato i wiosnę, głównymi nutami są guajawa i czerwone jagody, nuty serca to kwiat lipy i magnolia a nutami bazy kokos, plumeria i nuty drzewne. Wszystko było by pięknie gdyby nie trwałość zapachu która jest żadna. Możemy wylać na siebie pół butelki a i tak po minucie nic nie będziemy czuć. Sama nie wiem jak mam je zużyć bo używanie ich na co dzień mija się z celem.
AVON ULTRA GLAZEWEAR – błyszczyki do ust o pięknych kolorach. Niestety nie pasuje mi w nich to, że mają ogromne drobinki które są wyczuwalne na ustach. Przy każdym zetknięciu się warg czujemy nieprzyjemne kawałeczki które są niesamowicie upierdliwie. Po drugie zaraz po nałożeniu czuję dziwne mrowienie i szczypanie które ustępuje po jakiejś chwili (nie są to błyszczyki powiększające usta i to nie jest też to samo uczucie). Efekt szczypania jest na tyle nieprzyjemny, że na pewno już nie będę ich używać i na 99% polecą do kosza.
SMASHBOX PHOTO FINISH PRIMER – baza o zabarwieniu brzoskwiniowym która ma rozjaśniać cienie pod oczami, przebarwienia i żyłki. Na wstępie muszę zaznaczyć, że kupiłam ten produkt na stronie kosmetykizameryki więc na całe szczęście zapłaciłam z nią połowę ceny. Baza nie spełnia obietnic producenta, po nałożeniu nasza skóra nie jest rozjaśniona. Po nałożeniu zostawia dziwną tłustą warstwę która utrudnia nałożenie podkładu (strasznie się na niej wałkuje i źle rozsmarowuje, pozostawia smugi). Ponad to nie przedłuża ani o sekundę trwałości makijażu, ba powoduje nawet szybsze świecenie się skóry. Ja jestem na nie i również będę musiała dla niej znaleźć nowe zastosowanie.
Jestem ciekawa czy miałyście styczność z tymi produktami? Jeśli tak to z chęcią przeczytam Wasze opinie.

Mogą Ci się również spodobać