NEW IN // Lily Lolo

NEW IN // Lily Lolo
Nigdy nie miałam styczności z produktami mineralnymi. Dlatego też niesamowicie cieszę się, że mam możliwość przetestowania mineralnych kosmetyków Lily Lolo. Czytałam o nich wiele dobrego /w szczególności dziewczyny pozytywnie wypowiadają się o podkładzie mineralnym/ więc mam nadzieję, że i ja będę z nich zadowolona. 

„Lily Lolo jest nagradzaną firmą dostarczającą szeroki wachlarz kosmetyków mineralnych. Wcześniej produkty Lily Lolo były  dostępne jedynie w Wielkiej Brytanii, skąd wywodzi się marka. Firma Costasy sprowadziła markę do Polski, w ramach programu globalnego rozpowszechniania zdrowego stylu życia w świecie makijażu.”

Produkty Lily Lolo:
– nie zatykają porów
– posiadają właściwości antybakteryjne, które znacząco poprawiają wygląd cery
– są w całości pochodzenia naturalnego 
– nie są mieszaniną sztucznych składników
– nie zawierają: nanocząsteczek, tlenochlorku bizmutu, sztucznych substancji zapachowych, syntetycznych barwników, substancji ropopochodnych, oraz parabenów
– zdobyły nagrodę Zielonej Biblii Urody
– nie są testowane na zwierzętach
– są zatwierdzone przez BUAV oraz PETA
– są wegańskie
Do testów otrzymała podkład mineralny w odcieniu Blondie, pędzel kabuki do nakładania, krem BB w odcieniu Light, róż do policzków In The Pink, rozświetlacz Star Dust oraz duo do brwi w odcieniu Light.
Muszę jeszcze wspomnieć o cudownych klasycznych opakowaniach które niesamowicie mi się podobają. Uważam, że prostota i minimalizm zawsze i wszędzie się sprawdzają. Opakowania są solidne i pięknie wyglądają na toaletce.
Czy wiesz że?:
Nazwa Lily Lolo pochodzi od imienia sióstr założycielki – Lisy i Lorraine, jest to prawdziwie rodzinna firma której podstawowe priorytety to miłość, szacunek i najnowsze mineralne innowacje
Ja już nie mogę się doczekać aż zacznę testować podkład mineralny i krem BB, niestety na chwilę obecną są dla mnie za jasne z powodu resztek opalenizny.  Jak na razie reszta produktów spisuje się wyśmienicie i tym bardziej chcę już nałożyć na twarz minerałk.
Znacie produkty tej marki? Jeśli tak co może macie swoich faworytów?

Mogą Ci się również spodobać