Autumn in the air // 5 ESSIE Nail Polish

Autumn in the air // 5 ESSIE Nail Polish
Jesień zadomowiła się u nas już na dobre, więc pora zamienić letnie jaskrawe kolory na coś mocniejszego. Nie wiem czy wy też tak macie ale w okresie jesienno/zimowym lubię postawić na mocne odcienie na paznokciach i ustach. Wszelkie różę i korale chowam na dno szafy a na wierzch wyciągam brązy, granaty i śliwki. Jeśli chcecie zobaczyć jak prezentuje się idealna piątka lakierów Essie to zapraszam do lektury.

Ciemne paznokcie to must have każdej jesieni, wszelkiego rodzaju śliwki, granaty, czerwienie czy brązy przepięknie komponują się z jesiennymi stylizacjami i pasują do pogody która niestety częściej jest szaro bura niż słoneczna. 
Lakiery Essie są dobrze znane i lubiane i stanowią znaczną część mojej kolekcji. Dlatego też postanowiłam pokazać Wam pięć idealnych (według mnie) odcieni które pochodzą ze stałej kolekcji i które są łatwo dostępne. Starałam się odrobinę je urozmaicić i postanowiłam wybrać po jednym najładniejszym odcieniu z każdej grupy kolorystycznej. Mam nadzieję, że dzięki temu będziecie mogły wybrać swój idealny kolor. 
Jeśli chodzi o trwałość i formułę to wszystkie lakiery utrzymują się na moich paznokciach ok 6 dni. Aplikacja jest łatwa i przyjemna (wyjątkiem jest kolor Bordeaux który ma rzadką konsystencję i trzeba nałożyć minimum 3 warstwy), szeroki pędzelek ułatwia malowanie. Lakiery wysychają umiarkowanie szybko, a wykończenie jest niesamowicie błyszczące.
Przedstawione kolory to od lewej:
ISLAND HOPPING czyli brudny zgaszony róż z odrobiną fioletu 
BAHAMA MAMA  to piękna głęboka śliwka z domieszką ciemnego różu
BORDEAUX czyli brudna zgaszona czerwień
DON’T SWEATER IT to klasyczny ciepły średni brąz
BOBBING FOR BAUBLES czyli ciemny granat który na paznokciach prezentuje się prawie jak czarny
I jak który odcień podoba Wam się najbardziej? A może macie innego jesiennego faworyta?:)

Mogą Ci się również spodobać