Bobbi Brown Surf&Sand // Sand Eye Palette

Bobbi Brown Surf&Sand // Sand Eye Palette
O paletce Bobbi Brown Surf&Sand miałam Wam już pisać zaraz po tym jak ją kupiłam, niestety brak czasu sprawił, że o tym zupełnie zapomniałam. Przychodzę z nią więc teraz i mam nadzieję, że mi to wybaczycie. W tym tygodniu chcę też wreszcie opublikować ulubieńców, zużycia oraz recenzję jednego bubla który niesamowicie mi zaszkodził, więc bądźcie czujne:) 

Kolekcja Surf&Sand niesamowicie przypadła mi do gustu i spodobało mi się w niej niemalże wszystko. Letnie kolory i niesamowite rozświetlenie idealnie sprawdzają się w ciepłe dni i przepięknie wyglądają w makijażu. Paleta SAND  zawiera 8 odcieni brązu, cztery maty, dwa metaliczne i dwa błyszczące. Kolorystyka jest skomponowana idealnie dlatego też możemy nią wykonać zarówno makijaż dzienny jak i wieczorowy.  Dzięki niej mój makijaż nie opiera się już na jednym odcieniu nałożonym na powiece, a to już jest cud 🙂

Nie można przejść też obojętnie obok cudownego opakowania które jest wykonane ze złotego materiału który w słońcu pięknie połyskuje. Kasetka jest bardzo solidna i pięknie prezentuje się w toaletce. 

Cienie mają niesamowitą jakość, bardzo dobrze się nakładają i nie osypują. Jedynie drugi cień lepiej jest nakładać palcem, ponieważ wtedy jego pigmentacja jest najmocniejsza. Cienie bardzo ładnie łączą się ze sobą. Utrzymują się cały dzień bez żadnej poprawki. 
Poniżej możecie zobaczyć wszystkie cienie w całej okazałości:)

Na poniższym zdjęciu Blazing Star i Gold wyglądają podobnie, jednak pierwszy mieni się złoto/różowo/błękitny a drugi to typowe rozświetlające złoto:)

I jak Wam się podoba ta paletka? Ja jestem w niej zakochana i obecnie mój każdy makijaż jest nią wykonany. Zakochałam się w intensywności kolorów oraz w tym jak cudownie są one do siebie dobrane i jak wspaniale się dopełniają. Wystarczy nałożyć jasny matowy cień pod łuk brwiowy, jakiś rozświetlający na całą powiekę, ciemniejszy mat w załamanie i gotowe:)
Jestem strasznie ciekawa jakie nowości wejdą na jesień i już nie mogę się ich doczekać:)

Mogą Ci się również spodobać