Chanel Hydrating Creme Lip Colour // 59 DEDICACE

Chanel Hydrating Creme Lip Colour // 59 DEDICACE
Muszę Wam powiedzieć, że na tegorocznych perfumeryjnych wyprzedażach zaszalałam jak nigdy. Wyjątkowo dużo kosmetyków mi się spodobało a kolorystyka po raz pierwszy nie była nijaka czyt. ciemne podkłady, brązowe pomadki itp. (jeśli chcecie post z zakupami z %wyprzedaży% to piszcie w komentarzach:) Jedną z pomadek którą udało mi się zakupić na bardzo dużej promocji była Rouge Coco od Chanel i to jej chcę poświęcić dzisiejszy post. Jeśli jesteście więc ciekawe jak prezentuje się na ustach to zapraszam poniżej.

Jeśli jakaś pomadka mi się podoba to nie mogę przejść obok niej obojętnie, takie moje małe zobaczenie. Uwielbiam wszelkiego rodzaju mazidła do ust i nie zamierzam się w ich ilości ograniczać, jak już wiele razy mówiłam mogę mieć jeden cień, jeden podkład czy lakier do paznokci ale szminek i róży nigdy za wiele.
Na początku wyprzedaży w Douglasie zainteresowało mnie wiele produktów, jednym z nich była pomadka Chanel Rouge Coco w odcieniu Dedicace. Nigdy nie miałam jeszcze do czynienia z produktami do ust Chanel więc bez zastanowienia zaopiekowałam się szminką:) 

Opakowanie jest przepiękne, czarne ze złotym wpisuje się w mój gust w 100%. Wykonane jest solidnie więc nie ma obaw o to, że się rozwali. 
Pomadka ma bardzo ładny zapach, utrzymuje się długo na ustach i jest niesamowicie nawilżająca! Po raz pierwszy spotkałam się z takim produktem który nie wysusza usta i długo się na nich utrzymuje. Aplikacja jest łatwa i przyjemna, kolor jest na tyle neutralny, że nie potrzebujemy do niej lusterka. 
Jak dla mnie jest to produkt luksusowy i możemy to wyczuć już przy pierwszej aplikacji.
Kolor Dedicace to cudowny delikatny róż z mikroskopijnymi drobinkami, które pięknie odbijają światło ale nie są widoczne gołym okiem na ustach. 

Poniżej możecie zobaczyć jak pomadka prezentuje się na ustach. Pierwsze zdjęcie zrobione w pomieszczeniu, drugie do słońca.

Ja jestem w niej zakochana i cieszę się, że udało mi się jeszcze upolować na wyprzedaży koralowy odcień. 
A jak Wam się podoba?

Mogą Ci się również spodobać