Otwarcie ORGANIQUE w Parku Handlowym Zakopianka

Otwarcie ORGANIQUE w Parku Handlowym Zakopianka
W ubiegły czwartek tj. 5.06 miało miejsce otwarcie nowego sklepu Organique w Parku Handlowym Zakopianka. Jest to już czwarta placówka w Krakowie i niesamowicie cieszę się, że firma z roku na rok coraz bardziej się rozwija i jest już prawie dostępna dla każdego! Otwarciu towarzyszyło przecięcie wstęgi oraz atrakcje takie jak masaż dłoni czy wyrób własnego mydełka, dodatkowo każdy mógł skorzystać z 20% rabatu na zakupy!


Przed sklepem można było do woli testować produkty Organique, poznawać zapachy i konsystencję oraz poszczególne serie. Od siebie mogę polecić  produkty o zapachu greckim!

Najlepsze sole, pudry i kule do kąpieli jakie kiedykolwiek używałam! Kto jeszcze ich nie zna niech szybko się zapozna i przekona o ich dobroczynnym działaniu. Każdy produkt jest napakowany olejkami które pozostawiają ciało gładkie, miękkie i nawilżone. Dodatkowo każdy znajdzie zapach dla siebie!

Z serii Botanic Garden polecam zapach Orchidea i Curacao. Gwarantuje, że już po jednym powąchaniu się w nim zakochacie!

Organique wprowadził również bardzo fajną akcję, oddając puste opakowanie po kosmetykach dostajemy rabat 10%! Od teraz projekty denko nabrały nowe znaczenie 😀

Główną atrakcją było własnoręczne wylewanie mydełek. Niesamowicie ciężko było mi się zdecydować co bym chciała więc na jednym mydełku nie przestałam 🙂 Do wyboru było kilka foremek, zapachów oraz barwników. 

A tak prezentuje się moja mała gromadka mydełek. Jestem zauroczona dwukolorową muszelką która zrobiła mi się przez przypadek. Mydełka są niesamowicie intensywne a zapach grecki cały czas unosi się w łazience.
Bardzo się cieszę, że kolejny sklep Organiqie powstał w Krakowie a cała firma prężnie się rozwija. Z czystym sumieniem mogę polecić Wam ich produkty, bo jak do tej pory ani jeden mnie nie zawiódł! Moim obecnym niekwestionowanym hitem jest cała seria Bloom Essence której zapach jest po prostu obłędny! 
A jacy są wasi ulubieńcy Organique?

Mogą Ci się również spodobać