Bobbi Brown Illuminating Bronzing Powder MAUI

Bobbi Brown Illuminating Bronzing Powder MAUI
Jak już mogłyście zobaczyć zakochałam się w produktach marki Bobbi Brown. Uważam, że są idealne i naprawdę nie mogę im niczego zarzucić (no prócz ceny). Na całe szczęście mam już prawie wszystko co chciałam i powoli już mnie nic nie kusi. Dzisiaj chciałam Wam pokazać przepiękny produkt który według nazwy powinien być rozświetlającym bronzerem a tak naprawdę jest pięknym różem. Uwaga post zawiera dużo zdjęć!

Produkty Bobbi Brown możecie dostać w Douglasie (stacjonarnie jak i w ich sklepie internetowym), niedawno marka otworzyła swój pierwszy salon w Warszawie w galerii Plac Unii (warszawianki jeśli jeszcze tam nie byłyście to zachęca, galeria jest mała ale niezwykle urokliwa i piękna!)

Tak jak już pisałam produkt powinien być rozświetlającym bronzerem i owszem jest kilka kolorów które do tego się nadadzą ale marka zaoferowała dodatkowo dwa kolorowe warianty. Maui to przepiękny róż ze złotymi drobinkami które przepięknie rozświetlają kości policzkowe i nadaję buzi świetlistego i zdrowego blasku, drugi kolor Peach jak sama nazwa wskazuje wpada w brzoskwinię.

Róż utrzymuje się na policzkach cały dzień bez skazy. Jego konsystencja jest sucha więc nakłada się go bardzo łatwo i na pewno nie zrobimy sobie nim krzywdy. Kolor jak możecie zobaczyć poniżej jest cudowny! Nie wiem ja Wy ale ja uwielbiam właśnie takie odcienie i uważam, że wyglądają ślicznie na każdej buzi. Drobinki nie są nachalne i nie bójcie się nie będziecie wyglądać jak kula dyskotekowa, efekt jest niezwykle subtelny i najładniej wygląda w świetle słoneczny. 

Ciężko było mi uchwycić złote drobinki ale mimo to mam nadzieję, że coś ta widzicie:)

Poniżej możecie zobaczyć jak róż prezentuje się na twarzy. Nałożyłam go trochę więcej aby efekt był bardziej widoczny.

I jak Wam się podoba? Ja jestem zachwycona i już wiem, że Maui stanie się moim ulubieńcem wszech czasów. Kosmetyki Bobbi Brown wszystkim serdecznie polecam i aż dziwnie się czuję mówiąc, że lubię je jeszcze bardziej niż produkty MAC. 
A wy znacie, lubicie markę Bobbi Brown?

Mogą Ci się również spodobać