Essie DJ Play That Song

Essie DJ Play That Song
Nie wiem czy wy też tak macie, że raz na jakiś czas jakiś kolor podbije wasze serce i najchętniej to nie rozstawałybyście się z nim nawet na chwilę? Ja tak czasami mam a poniższy lakier przedstawia idealny odcień na nadchodzącą wiosnę i lato:) 

Bardzo długo szukałam takiego koloru ale zawsze jak już jakiś lakier zwrócił moją uwagę to po nałożeniu na paznokcie okazywał się zazwyczaj za bardzo fioletowy. Essie DJ Play That Song to piękna idealna jagoda która na paznokciach wygląda wręcz perfekcyjnie. Odcień jest mocny i intensywny mogła bym się nawet pokusić o stwierdzenie, że wpada w neon. Pochodzi o ile się nie mylę z ubiegłorocznej wakacyjnej kolekcji i dorwiecie go tylko w sklepach internetowych. 

Trwałość jak przystało na lakiery Essie jest bardzo dobra na moich paznokciach trzyma się ok 5 dni. Niestety wykończenie jest dosyć dziwnie matowe i obowiązkowo trzeba nałoży na niego top coat nabłyszczający (bardzo podobne wykończenie posiadają lakiery Lights i Camera)

No i teraz najlepsza część notki czyli prezentacja lakieru na paznokciach 🙂

1. Do słońca:

2. W świetle dziennym

Same powiedzcie czyż on nie jest cudowny? Dodatkowo tworzy idealny duet z pomadką MAC w odcieniu Heveanly Hybrid (niebawem również pojawi się na blogu)

P.S. zachęcam do odwiedzenia zakładki z kosmetykami na sprzedaż ponieważ dołożyłam kilka rzeczy 🙂 KLIK!

Mogą Ci się również spodobać