Dear Santa… / Wishlist 2014

Dear Santa… / Wishlist 2014

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia najpiękniejszy okres w roku, choć sama jeszcze nie czuję tej magicznej atmosfery mam nadzieję, że lada dzień zacznę się do nich powoli przygotowywać. Nie mam jeszcze żadnych prezentów, ba nawet nie mam pomysłu co mogła bym sprezentować moim bliskim. Należę do osób którym bardzo mozolnie przychodzi kompletowanie podarunków. Zawsze staram się aby prezenty były użyteczne i praktyczne, żeby dwa dni po wigilii nie trafiły zapomniane na dno szafy (może dlatego idzie mi to tak powoli?). Korzystając z chwili wolnego czasu postanowiłam zaplanować również swoja chciejlistę. Broń boże nie dla tego aby narzucić komuś co chcę dostać! Co to, to nie, ja się ciesze z każdego nawet najmniejszego prezentu, bo symbolizuje on coś więcej niż tylko materialny przedmiot. Dla mnie samej wishlista pełni rolę kosztorysu, planu extra wydatków na nadchodzący rok. Dzięki niej jestem w stanie zaplanować co najpierw chcę kupić a co może poczekać, pomaga mi też w zbieraniu na daną rzecz, ilekroć na nią popatrzę odechciewa mi się zakupu kolejnego zbędnego kosmetyku.

Mam nadzieję, że nie odbierzecie jej źle, i że choć trochę Was zainspiruje:)


Można zauważyć, że przewagę stanowią torebki. Jak już wcześniej pisałam zaczęłam stawiać na jakość. Obecnie wysprzedałam się z prawie wszystkich torebek (zostały mi tylko 3) i uważam, że było to najlepsze posunięcie jakie mogłam zrobić. Wszystkie modele są klasyczne i będą pasować do każdej stylizacji.  Przydałby mi się również nowy komputer (nie żeby stary był zły ale czasami odmawia posłuszeństwa) dlatego po wstępnej analizie postanowiłam kupić Macbooka Air.  O złotym zegarku MK marzę już drugi rok i mam nadzieję, że w końcu zagości na mojej ręce. Jedną rzecz mam już z głowy bo ostatnio udało mi się dorwać na mega obniżce Huntery. Strasznie się cieszę, bo zawsze to o jeden wydatek mniej:) 

Pewnie zdziwi Was to, że na mojej liście znalazły się tylko perfumy. Moja toaletka zawiera już wszystkie najpotrzebniejsze kosmetyki i nie planuję zakupu nadprogramowych produktów:)

Jestem ciekawa jak wygląda wasza lista, a może zaciekawiły was moje propozycje? Koniecznie napiszcie mi w komentarzu:)

Mogą Ci się również spodobać