Zdobycze z likwidacji Marionnaud

Zdobycze z likwidacji Marionnaud

W poniedziałek pisałam Wam o tym, że w Krakowie likwidują perfumerię Marionnaud. Z tej okazji w sklepie panowała promocja przy zakupie 3 kosmetyków dostawałyśmy 30%, 4 – 40% a gdy kupiłyśmy 5 produktów to rabat sięgał 50%. Nie mogłam nie skorzystać z takiej okazji! 

Gdy jeszcze tego samego dnia przyjechałam do M. przeraziłam się ilością ludzi (nie myślałam, że w południe cały Kraków się zjedzie w jedno miejsce!:), panował lekki chaos a panie ekspedientki miały pełne ręce roboty. Ciężko mi się było do którejś przebić, z kolorówki wystawione były tylko testery więc tak naprawdę nie wiedziałam co jeszcze zostało. Pech chciał, że promocja trwała już tydzień i większości interesujących mnie rzeczy już nie było (np. nowa kolekcja Diora, szkoda bo miałam straszną ochotę na róż:() Nie wyszłam jednak z pustymi rękami. Kupiłam kilka rzeczy dla siebie i dla dziewczyn.

Swoje zakupy uważam za przemyślane i cieszę się, że mogłam zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy:)

1. MARIONNAUD  tonik minimalizujący widoczność porów 12 zł
2. MARIONNAUD serum na pierwsze zmarszczki 35 zł
3. CLINIQUE krem z SPF 40 City Block 35 zł
4. LANCOME błyszczyk w kremie 59 zł


Jak widać ceny po obniżce są atrakcyjne i przystępne. Powrotu do M. nie planuję, jeśli już to przejdę się na sam koniec przed zamknięciem.

Mam do Was również pytanie, ponieważ dostałam kilka próśb o zrobienie notki o mojej organizacji i „kolekcji” kosmetyków. Nie chcę aby taki post był źle odebrany, więc proszę napiszcie mi w komentarzu co o tym sądzicie:)

Mogą Ci się również spodobać