O.P.I GelColor

O.P.I GelColor

Ten post miałam już napisać gdy po raz pierwszy zdecydowałam się na trwały manicure O.P.I GelColor. Jedak po pierwsze chciałam przetestować, czy efekt nienagannego manicure się utrzyma, jak lakier będzie schodził no i czy przy ściąganiu paznokcie się nie osłabią. 

Na początku kilka słów o zabiegu GelColor (informacje pochodzą ze strony salonu manipedi.pl w którym robiłam paznokcie)

„Nowy GelColor od O.P.I to najnowocześniejsza technologia produktu, jakiego jeszcze nie było. To spełnienie marzeń stylisty paznokci o niezawodnym produkcie.   To zachwyt klientek nad kolorem, połyskiem, ekspresowym wykonaniem zabiegu i absolutnym bezpieczeństwem dla paznokci. 

GelColor nie jest lakierem hybrydowym! Jest delikatnym żelem przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z płytką, dzięki czemu nie niszczy paznokci. GelColor daje brylantowy połysk, cudowny kolor, i łatwą aplikacje jak i usunięcie”

 Brzmi kusząco prawda? Ja zdecydowałam się na zabieg dlatego, że miałam już dość ciągłego łamania się paznokci. Nie mogłam ich zapuścić bo gdy wydawało się, że jest wszystko ok nagle jeden się łamał i musiałam spiłować wszystkie. 

Paznokcie zdecydowałam się zrobić w salonie ManiPedi. Koszt samego nałożenia lakieru to 60 zł, dodatkowo dochodzi do tego cena manicure ok 30 zł więc koszt całkowity to mniej więcej 90 zł. Wiem, że to sporo, ale uważam, że naprawdę warto. 

W salonie ManiPedi do wyboru mamy ponad 40 kolorów, na początku ciężko było mi się zdecydować. 

Wszystkie kolory odpowiadają lakierom O.P.I. Obecnie mam na paznokciach odcień: Did you ‚ear about Van Gogh? i Goldeneye.  Uwielbiam takie połączenia i czuje się w nich najlepiej  Jednak następnym razem zafunduje sobie soczystą czerwień Big apple red.

Lakier na paznokciach przez cały czas trzyma się nienagannie. Nie odpryskuje, nie pęka, nie łamie się ani nie ściera się. Sugerowany czas trzymania go na paznokciach to 2 tygodnie, ale nie dlatego, że szkodzi płytce tylko po 2 tygodniach odrosty są widoczne. Ja swój Gelolor robię raz w miesiącu, ponieważ paznokcie rosną mi bardzo wolno. Po 3 tygodniach maluję je kryjącym lakierem i znowu mogę cieszyć się nienagannymi paznokciami (GelColor jest bardzo cienki dlatego nawet gdy pomalujemy innym lakierem łączenie gelcoloru z odrostem jest niewidoczne)

Aplikacja i ściąganie GelColoru jest szybka i bezpiecza. Przy nakładaniu nasza płytka nie jest mocno zmatowiona i piłowana a przy ściąganiu lakier zostaje rozpuszczony przy pomocy zmywacza i foli. Dzięki temu paznokieć nie jest osłabiany i niszczony. 

Podsumowując gorąco polecam GelColor wszystkim którzy chcą mieć nienaganny i trwały manicure oraz spokój z malowaniem paznokci:) Ja na pewno będę fundować sobie go raz w miesiącu.

Mogą Ci się również spodobać